14 października 2018

14 października 2018

• Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Jak co roku przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary do puszek na stypendia dla dzieci i młodzieży.
  • W środę zapraszam rodziców klas II na spotkanie po różańcu o godz. 1800.
  • Za tydzień w niedzielę starszą grupę do Bierzmowania zapraszamy na Mszę wieczorną. Po Mszy spotkanie.
  • wypominki roczne – przyjmujemy od przyszłej niedzieli w kościele po każdej Mszy w zakrystii oraz
    w kancelarii w godzinach urzędowania. Ofiara za jedną kartkę zwyczajowo wynosi tyle co za intencję mszalną. Wypominki roczne będą odmawiane od 3 do 8 listopada
    o godz. 1630 . Od grudnia w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 1630 różaniec z wyczytywaniem imion zmarłych, o godz. 1700 Msza za zmarłych.

Wypominki jednorazowe (napisane czytelnie) można będzie składać do skarbony na ołtarzu św. Franciszka. Ofiara dobrowolna. Przypominamy, że wypominki jednorazowe będą odczytane na cmentarzu podczas procesji 1 listopada po Sumie lub w Dzień Zaduszny w kościele po Mszy o godz. 930.

• Dziękuję grupie parafian za posprzątanie kościoła
    i zapraszam do pomocy w piątek po różańcu.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana Ś.P. Henryk Gotlib (l. 91) pochodził z Gościeńczyc. Pogrzeb odbył się wczoraj.. Wieczny odpoczynek…