30 września 2018

30 września 2018

• Od 1 października Msze święte wieczorne będą odprawiane
    w dni powszednie o godz. 1700.
  • Jutro rozpoczynamy miesiąc Różańca świętego. W dni powszednie nabożeństwa październikowe odprawiane będą
    o godz.1730 a w niedziele o godz. 1715. Serdecznie zapraszamy.
  • Od wtorku będziemy przygotowywać się do odpustu św. Franciszka. Nabożeństwo czterdziestogodzinne to szczególny czas łaski. Znajdźmy czas dla Chrystusa, by przyjść do kościoła na adorację Najświętszego Sakramentu.
  • Plan czterdziestogodzinnego nabożeństwa i odpustu parafialnego wydrukowany jest w naszej gazetce.
  • W pierwszy piątek przed południem będziemy nawiedzać chorych. Spowiedź w kościele od godz. 1500. Przypominam
    o spowiedzi dzieci, które przygotowują się do rcznicy I Komunii św. O godz. 1700 Msza św. Tego dnia obchodzimy również liturgiczne wspoomnienie św. Faustyny, która zmarła 80 lat temu – 5 października 1938 roku.
  • W sobotę – 7 października coroczny „Bieg św. Franciszka”. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.
  • W sobotę zaraszam na nabożeństwo różańcowe o godz. 1730 wszyskie koła różańcowe.
  • Za tydzień o godz. 1600 – Msza św. dla dzieci komunijnych
    i rocznicowych.
  • Intencja dla Koła św. Faustyny: „W int. Kościoła św”. Koło św. Franciszka: „W int. rodzin wychowujących dzieci niepełłnosprawne”.