7 października 2018

27 NIEDZIELA ZWYKŁA

7 października 2018

 

 • Dzisiaj o godz. 1600 – Msza św. dla dzieci komunijnych
  i rocznicowych z poświęceniem różańców.
 • Po Mszy wieczornej rozdanie pamiątek młodzieży, która
  w czwartek przystąpiła do sakr. Bierzmowania.
 • W sobotę ostatnia procesja fatimska w tym roku o godz. 1600. Zapraszam dzieci (zwłaszcza komunijne i rocznicowe) młodzież do Bierzmowania i wszystkich czcicieli MB. Po Mszy wieczornej nie będzie już nabożeństwa różańcowego.
 • W sobotę o godz. 1800 odbędzie się w naszym kościele Koncert Patriotyczny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian. Klasy VII otrzymają po koncercie indeksy do Bierzmowania.
 • Sprzątanie kościoła w piątek. Serdecznie zapraszam.
 • Kancelaria w tym tygodniu czynna będzie tylko w sobotę.
 • Za tydzień Dzień Papieski. Jak co roku przy wyjściu
  z kościoła będzie można złożyć ofiarę na stypendium dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
 • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana Ś.P. Barbara Gwardys (l. 62) z Woli Prażmowskiej. Pogrzeb odbył się wczoraj. Ś.P. Karol Sitarek z Dobrzenicy.. Pogrzeb odbędzie się we wtorek. Wieczny odpoczynek…