17 luty 2019 – 6 niedziela zwykła

6 niedziela zwykła

  • Zakończyliśmy kolędę. Można jeszcze umawiać się w tym tygodniu na zaległą wizytę duszpasterską. Pragnę bardzo podziękować wszystkim parafianom, którzy gościli nas w swoich domach. Szczególne podziękowanie dla osób, które organizowały kolędę i służyły transportem. Dziękujemy za wspólną modlitwę i słowa wsparcia w pracy duszpasterskiej. Za wszystkie ofiary dzięki którym możemy przeprowadzać inwestycje w naszej parafii serdeczne Bóg zapłać.
  • W piątek obchodzimy święto poświęcenia Bazyliki św. Piotra..
  • Dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła i zapraszam chętnych do pracy w sobotę o godz.1000.
  • Msza św. dla dzieci komunijnych i ich rodzin za tydzień o godz.   1600.
  • Schola parafialna zaprasza osoby chętne do śpiewania na próbę w najbliższą sobotę o godz. 1800 w domu ks. Brajczewskiego.
  • Spotkanie rodziców dzieci klas IV w czwartek po Mszy wieczornej o godz. 1730. Obecność obowiązkowa.
  • Spotkanie koła św. Józefa w piątek po Mszy wieczornej o godz. 1730.

Gazetka Parafialna