17 marca – 2 Niedziela Wielkiego Postu

2 Niedziela Wielkiego Postu

• Dzisiaj Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 1715.
  • Dzisiaj przeprowadzana jest w całej Polsce zbiórka ofiar do puszek na dzieło pomocy „Ad Gentes”. Dzięki naszym ofiarom misjonarze będą mogli kontynuować budowy kościołów, sal katechetycznych, szkół i przychodni medycznych. Tysiące dzieci otrzymają dostęp do edukacji, a także posiłek. Dzięki naszym rodakom – misjonarzom z Polski – nadzieja na lepsze jutro zagości
    w sercach wielu ludzi.
  • We wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy o godz. 1700 odmówimy Litanię do św. Józefa.
  • We wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • W czwartek zapraszamy mężczyzn na spotkanie Koła Żywego Różańca św. Józefa po Mszy wieczornej o godz. 1730.
  • Sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 1000. Serdecznie dziękujemy grupie parafian za posprzątanie kościoła.
  • Z naszej wpólnoty parafialnej odeszła do Pana: Ś.P. Jadwiga GIELECIŃSKA (l. 84) z Żyrowa. Pogrzeb odbył się wczoraj. Wieczny odpoczynek …..