24 marca 2019 – 3 Niedziela Wielkiego Postu

3 Niedziela Wielkiego Postu

• Dzisiaj Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz 1715.
  • Spotkanie z dziećmi klas III w najbliższą sobotę 30 marca
    w domu x. Brajczewskiego. O godz. 1100 – IIIa; 1200  – IIIb. Przynosimy segregatory.
  • Jutro uroczystość Zwiastowania NMP. Jest to dzień świętości życia. Wszyscy, którzy chcieliby podjąć dzieło duchowej adopcji mogą pobrać wyłożone na stoliku deklaracje. Wypełnione przynosimy jutro na Mszę św. o godz. 930 lub 1700.
  • Dziękuję grupie parafian za posprzątanie kościoła. Zapraszam chętnych do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę o godz. 1000.
  • Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania grupy starszej
    w najbilższy piątek (29.03) w domu x. Brajczewskiego. Dziewczęta – godz. 1815. Chłopcy – 1930 (po Drodze Krzyżowej)
  • Istnieje możliwość oddawania krwi jako czynu miłosierdzia
    i wielkopostnej jałmużny. Szczegóły na plakacie w kruchcie.
  • Polecamy bezpłatny numer tygodnika Idziemy z bardzo ciekawymi artykułami o wychowaniu dzieci.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana Ś.P. Danuta CYNGOT (l.66) z Prażmowa. Pogrzeb odbył się wczoraj. Wieczny odpoczynek….

Gazetka Prafialna