31 marca 2019 – 4 Niedziela Wielkiego Postu

4 Niedziela Wielkiego Postu

• Dzisiaj o godz. 1600 – Msza św. dla dzieci klas III.
  • Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 1715.
  • Zebranie dla rodziców klas III w najbliższy czwartek o godz. 1800.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Przed południem będziemy nawiedzać chorych ze stałej listy. Prosimy o zgłaszanie chorych na spowiedź wielkanocną.
  • Od godz. 15-tej adoracja i spowiedź pierwszopiątkowa. Droga Krzyżowa dla dzieci połączona będzie z udzieleniem Komunii Świętej.
  • W sobotę po Mszy wieczornej Różaniec wynagradzający.
  • We wtorek – 2 kwietnia – przypada 14 rocznica śmierci św. Jana Pawła II.
  • Dziękujemy grupie parafian za posprzątanie kościoła i zapraszam chętnych w najbliższą sobotę o godz. 1000.
  • Intencje na marzec dla Koła św. Faustyny: O święte powołania kapłańskie i zakonne; dla Koła św. Franciszka: W int. rodzin chrześciajńskich, aby wychowywały dzieci według prawd wiary.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: Ś.P. Aleksander KILIAŃCZYK (l. 88) z Nowych Raciborów. Pogrzeb odbył się wczoraj. Ś.P. Stanisława Gajewska (l.67) z Nowych Gościeńczyc. Pogrzeb odbył się wczoraj. Ś.P. Zdzisław KOJTYCH (l. 74) z Nowego Prażmowa. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 1300. Wieczny odpoczynek…