07 kwietnia 2019 – 5 niedziela Wielkiego Postu

5 niedziela Wielkiego Postu

 

  • Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 1715.
  • W piątek odprawimy jedną, plenerową Drogę Krzyżową o godz. 1800. Będziemy modlić się w duchu wynagrodzenia Panu Jezusowi za grzechy popełnione w naszej parafii. Krzyż będą nieśli przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych. Zapraszamy dzieci komunijne, dzieci rocznicowe, kandydatów do Bierzmowania, Kościół Domowy, scholę, koła różańcowe, ministrantów i wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
  • Dziękujemy mieszkańcom Żyrowa, Gościeńczyc, Nowych Gościeńczyc, Wągrodna-Kamionki, Zawodnego, Parceli Prażmów za ofiary na przystrojenie grobu Pańskiego. Indywidualne ofiary na grób Pański można składać do skarbony pod chórem.
  • W sobotę różaniec fatimski po Mszy wieczornej. Obecność dzieci rocznicowych obowiązkowa. Dzieci przynoszą ze sobą indeksy pierwszopiątkowe.
  • Za tydzień Niedziela Palmowa. Jak co roku ministranci będą rozprowadzać palemki przy wejściu do kościoła.
  • W Niedzielę Palmową po Mszy wieczornej nasza schola zaprasza na koncert pieśni pasyjnych.
  • W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie tylko w sobotę.

Gazetka Parafialna