28 kwietnia 2019 – Niedziela Miłosierdzia

Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00.

❖ Jutro przeniesiona z Wielkiego Tygodnia uroczystość Zwiastowania NMP. Jest to dzień świętości życia. Wszyscy, którzy chcieliby podjąć dzieło duchowej adopcji mogą pobrać wyłożone na stoliku deklaracje. Wypełnione przynosimy jutro na Mszę św. o godz. 11:30 lub 17:00.

❖ W czwartek spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych po Mszy o 17:00

❖ W piątek różaniec fatimski po Mszy wieczornej. Zapraszam dzieci rocznicowe z indeksami pierwszopiątkowymi.

❖ Próba scholi w piątek o godz.. 19:00.

❖ W sobotę zapraszamy na Mszę wieczorną młodzież, która ma doświadczenie oazowe lub chciałaby wejść na drogę formacji oazowej. Po Mszy spotkanie w domu x. Brajczewskiego.

❖ Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana:

• Ś.P. Małgorzata RYBICKA (l. 55) z Kolonii Gościeńczyce – pogrzeb odbybł się wczoraj
  • Ś.P. Irena MŁOŹNIAK (l. 89) z Wilczej Wólki. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 10:00.

Wieczny odpoczynek….