5 maja 2019 – 3 Niedziela Wielkanocna

  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Suma w int. Strażaków Po sumie procesja eucharystyczna. Nabożeństwo majowe w o godz. 1715 .
  • W środę uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – głównego patrona Polski
  • W czwartek o godz. 1830 spotkanie dla rodziców dzieci rocznicowych.
  • Ponieważ w pierwszy piątek miesiąca przypadała Uroczystość MB Królowej Polski w najbliższy piątek – 10 maja – będziemy prze południem nawiedzać chorych.
  • W sobotę rozmowy kwalifikacyjne dla dzieci komunijnych. Klasa IIIa o godz. 1100. Klasa IIIb – o godz. 1200 .
  • Za tydzień. O godz. 1600 – Msza św. Dla dzieci komunijnych i ich rodzin. Zapraszamy na tę Mszę dzieci rocznicowe.
  • Rozpoczynamy dzisiaj XI Tydzień Biblijny, którego hasłem są słowa: Głosili ewangelię mocą Ducha Świętego” (1P 1,12). Szczególnie w tym tygodniu zachęcamy do osobistej (lub rodzinnej) lektury Biblii. W zakrystii można zaopatrzyć się w Pismo św.
    i prasę katolicką. W związku z Tygodniem Biblijnym spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania obu grup odbędzie się w piątek (majowe godz. – 1730. Msza św.  – godz.  1800). Po Mszy spotkanie na które każdy kandydat przynosi z domu swoje Pismo św.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana Ś.P. Stanisława BATYS (l.99) z Prażmowa. Pogrzeb odbędzie się we środę o godz. 1000. Ś.P. Edward KARWOWSKI (l.76) z Nowych Raciborów, Msza pogrzebowa odbędzie się w czwartek (9.05) o godz. 1030 w kościele Dominikanów na Służewcu. Następnie ciało zostanie przewiezione na tutejszy cmentarz parafialny.  Wieczny odpoczynek.

Gazetka Parafialna