2 czerwca 2019 – Wniebowstąpienie Pańskie

 • Dzisiaj o godz. 1715 nabożeństwo czerwcowe.
 • Dzisiaj Święto Dziękczynienia. Jak co roku, przy wyjściu
  z kościoła,  można złożyć ofiarę na świątynię świętej Bożej Opatrzności w Wilanowie.
 • We wtorek Msza wypominkowa o godz. 1800.
 • Za tydzień na Mszy o godz. 930 dla klasy piątej organizujemy drugą rocznicę Pierwszej Komunii świętej. Spotkanie z rodzicami klas piątych w czwartek o godz. 1830. Spowiedź dzieci w pierwszy piątek od godz. 1500 do 1800.
 • We wtorek majowe na Woli Prażmowskiej o godz. 1900.
 • Przeżywamy Nowennę do Ducha Świętego, przygotowując nasze serca na umocnienie Mocą z wysoka. Każdy z nas potrzebuje Pocieszyciela, który nieustannie ożywia i uświęca naszą wiarę. Jak co roku wigilię Zielonych Świąt organizujemy w naszej parafii wieczór czuwania i modlitwy. Zapraszam wszystkich w najbliższą sobotę do naszego kościoła na godz. 1930. Będą modlitwy, śpiewy, katechezy. Zakończymy czuwanie Eucharystią o godz. 2100. Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania grupy starszej i młodszej  uczestniczy obowiązkowo w tym wydarzeniu.
 • Sprzątanie kościoła w piątek po Mszy wieczornej.
 • W piątek spotkanie koła św. Józefa po Mszy wieczornej.
 • Intencja dla Koła św. Faustyny: Za nowowyświęconych kapłanów o wierność powołaniu i gorliwość w służbie Bogu i ludziom.. Dla Koła św. Franciszka: Za rodziny przeżywające kryzys i zagorżone rozpadem o nawrócenie, jednośc i miłość.
 • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana: Ś.P. Krzysztof NOCUŃ (l. 65) pochodził z Mirowic. Pogrzeb odbył się wczoraj w USA. Wieczny odpoczynek…

Gazetka Parafialna