29 września 2019 – 26 NIEDZIELA ZWYKŁA

• Od wtorku Msze święte wieczorne będą odprawiane w dni powszednie o godz. 1700.
  • We wtorek rozpoczynamy miesiąc Różańca świętego. W dni powszednie (od soboty) nabożeństwa październikowe odprawiane będą o godz.1730 a w niedziele o godz. 1715. Serdecznie zapraszamy.
  • We wtorek różaniec wypominkowy o godz. 1630. O godz. 1700 Msza św. za zmarłych.
  • Od środy będziemy przygotowywać się do odpustu św. Franciszka. Nabożeństwo czterdziestogodzinne to szczególny czas łaski. Znajdźmy czas dla Chrystusa, by przyjść do kościoła na adorację Najświętszego Sakramentu. Od środy do piątku nie będzie adoracji w kaplicy ale w kościele. Osoby zapisane na dyżury (od godz. 1000 do 1600) przychodzą do kościoła na swoją godzinę.

930  – MSZA ŚW.

1000 – WYSTAWIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I ADORACJA DO MSZY WIECZORNEJ

1500 – koronka

1630  Różaniec

1700 – MSZA ŚW.

• Plan czterdziestogodzinnego nabożeństwa i odpustu parafialnego wydrukowany jest w naszej gazetce.
  • W środę spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych po Mszy wieczornej o godz. 1730.
  • Ponieważ odpust wypada w pierwszy piątek do chorych będziemy jeździć w przyszły piątek 11 października.
  • W sobotę – 5 października coroczny „Bieg św. Franciszka”. Szczegóły na stronie naszej gminy.
  • W sobotę zapraszam na nabożeństwo różańcowe o godz. 1730 wszystkie koła różańcowe.
  • Intencja dla Koła św. Faustyny: „W int. naszej Ojczyzny”. Koło św. Franciszka: „W int. naszej parafii”.