10 listopada 2019 – 32 Niedziela zwykła

• Dzisiaj obchodzimy XI Dzień Solidarności
    z Kościołem prześladowanym pod hasłem: Sudan Południowy. Przemilczane cierpienie. W tym kraju 7 mln ludzi głoduje, 3,5 mln. Ludzi nie ma dachu nad głową. Dzieci są zmuszane do działań zbrojnych. Pod chórem są wyłożone ulotki
    z numerem konta. Kto chciałby wesprzeć kościół cierpiący może złożyć ofiarę do puszki pod chórem.
  • Dzisiaj również proponujemy zaopatrzenie się we flagę narodową przed jutrzejszym Świętem Niepodległości. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji będą również przeznaczone na kościół cierpiący w Sudanie.
  • Jutro święto Niepodległości. Msze św. o godz. 930 i 1700. Na każdej Mszy będziemy modlić się za Ojczyznę.
  • W środę różaniec fatimski po Mszy wieczornej.
  • Dziękuję grupie parafianek za posprzątanie kościoła
    i proszę o pomoc w przygotowaniu kościoła na przyszłą niedzielę. Sprzątanie w piątek po Mszy.
  • W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub z kapłanem odprawiającym Mszę świętą.
  • Osoby mogące w tym tygodniu ofiarować godzinę adoracji prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Jutro
    z racji święta adoracji nie będzie.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 1600 Msza św. dla dzieci klas III.