2 luty 2020 – IV Niedziela zwykła

• Zakończyliśmy kolędę. Można jeszcze umawiać się w tym tygodniu na zaległą wizytę duszpasterską. Pragnę bardzo podziękować wszystkim parafianom, którzy gościli nas
    w swoich domach. Szczególne podziękowanie dla osób, które organizowały kolędę
    i służyły transportem. Dziękujemy za wspólną modlitwę i słowa wsparcia w pracy duszpasterskiej. Za wszystkie ofiary dzięki którym możemy przeprowadzać inwestycje w naszej parafii serdeczne Bóg zapłać.
  • W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Przed południem będziemy nawiedzać chorych. Od godz 15-tej adoracja Najświętszego Sakramentu i możliowść spowiedzi. O godz. 1700 Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.
  • Dziękuję parafianom za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę
    i zapraszam chętnych do sprzątania w sobotę o godz. 1000.
  • Powstaje nowe koło różańcowe, ktre modlić się będzie za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii – są jeszcze wolne miejsca. Osoby chętne zapraszam do zakrystii.
  • Spotkanie dla koła męskiego św. Józefa w piątek po Mszy wieczornej. Również są wolne miejsca i zapraszam chętnych.
  • Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w środę po Mszy wieczornej o godz. 1730.
  • Intencja na ten miesiąc dla Koła św. Faustyny: O łaskę czystości dla dzieci młodzieży, narzeczonych, małżonków i osób konsekrowanych. Dla Koła św. Franciszka: O pokój i pojednanie w naszej Ojczyźnie.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana Ś.P. Waldemar STANICKI (l. 64)
    z Koryt. Pogrzeb odbył się wczoraj w Piasecznie. Wieczny odpoczynek………