23 Luty 2020 – 7 Niedziela zwykła

• W najbliższą środę – Popielec, który rozpoczyna święty czas Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 930, 1700 , 1900 (Obecność kandydatów do Bierzmowania obowiązkowa). Na każdej Mszy obrzęd posypania głów popiołem. Przypominamy, że w Popielec obowiązuje post ścisły.
  • W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową – o godz. 1615 z udziałem dzieci (obecność dzieci komunijnych obowiązkowa); – o godz. 1730 dla dorosłych i  o godz. 1900 – młodzież. (obecność kandydatów do Bierzmowania obowiązkowa).
  • Kancelaria w Środę Popielcową i w sobotę (29.02)będzie nieczynna
  • Dziękuję za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam chętnych do sprzątania w sobotę o godz. 1000.
  • Osoby mogące poświęcić godzinę na adorację Pana Jezusa
    w Najświętszym Sakramencie w tym i następnym tygodniu prosimy o zapisywanie się w sklepiku parafialnym.
  • Za tydzień I Niedziela Wielkiego Postu. Tego dnia będziemy przeżywać wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi Biskup Michał Janocha. W związku z niedzielą wizytacyjną:

– Nie będziemy przyjmować intencji na Mszę św.

– Nie będzie zapisów na adorację.

– Prośba do rodziców kandydatów do Bierzmowania, aby potwierdzili swoim podpisem udział w niedzielnej