22 marca 2020 – IV Niedziela Wielkiego Postu

• Dzisiaj Gorzkie Żale o godz. 1715.
    • Przypominam, że Msze i nabożeństwa z naszego kościoła są transmitowane na żywo przez internet. Radio internetowe można znaleźć na stronie parafialnej.
  • W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele. Osoby, które mogłyby poświęcić godzinę adoracji
    prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • Sprawy kancelaryjne, które nie wymagają dostarczenia dokumentów prosimy o załatwianie przez telefon
    w godzinach kancelaryjnych. Kancelaria czynna będzie tylko w sobotę.
  • W piątek Drogi Krzyżowe odprawiane będą w wyznaczonych godzinach.
  • W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień świętości życia. Msza św. o godz. 1700 . Jak co roku tego dnia będziemy mogli przystąpić do dzieła duchowej adopcji.
  • Od czwartku mieliśmy zacząć rekolekcje wielkopostne. Zostały odwołane z wiadomych przyczyn.
  • Z naszej wspólnoty odeszła do Pana Ś.P. Maria Mirosława KUKURYK (l. 77) z Nowego Prażmowa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1100.
    • Wieczny odpoczynek…