8 Marca 2020 – II Niedziala Wielkiego Postu

• Dzisiaj Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 1715.
  • Dzisiaj – w drugą niedzielę Wielkiego Postu – modlimy się za misjonarzy i przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes. Bóg zapłać!
  • Spotkanie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania grupy starszej we wtorek o godz. 1730.
  • Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w najbliższą środę
    o godz. 1730.
  • Dziękuję za pomoc w przygotowaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę i zapraszam chętnych do sprzątania w sobotę o godz. 1000.
  • Osoby mogące poświęcić godzinę na adorację Pana Jezusa
    w Najświętszym Sakramencie w tym tygodniu prosimy
    o zapisywanie się w sklepiku parafialnym.
  • W zeszłą niedziele i poniedziałek przeżyliśmy wizytację kanoniczną ks. Bpiskupa Michała Janochy. Bardzo dziękuję wszystkim parafianom za wspólną modlitwę a szczególnie osbobom, które – jako przedstawiciele różnych grup parafialnmych – wzięły aktywny udział w przygotowanie
    i przeprowadzeniu programu wizytacji.
  • Przed kościołem czekają przedstawiciele mieszkańców gminy Prażmów, którzy zbierają podpisy pod petycją dot. sprzeciwu wobec przebiegu autostrady A50 przez teren naszej gminy.