29 Marca 2020 – V Niedziela Wielkiego Postu

  • Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 1715.
  • Od dzisiaj przeżywamy rekolekcje parafialne transmitowane przez internet. Nauki rekolekcyjne dzisiaj na każdej Mszy św. Jutro, we wtorek i środę o godz. 1700. Od jutra w trakcie rekolekcji zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej transmitowanej o godz. 2030.
  • W pierwszy piątek będziemy nawiedzać chorych przed południem. Prosimy o zgłaszanie chorych na spowiedź wielkanocną.
  • W pierwszy piątek będziemy spowiadać od godz. 1500. Ponieważ według wskazań sanepidu i kurii sakrament ma być sprawowany poza konfesjonałem w zamkniętym pomieszczeniu będziemy spowiadać w kaplicy i w nowej kancelarii w domu x. Brajczewskiego.
  • Z naszej wspólnoty odszedł do Pana Ś.P. Jan Ciężkowski (l. 91) z Nowych Raciborów. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 1200. Wieczny odpoczynek…