17 Maja 2020 – VI Niedziela Wielkanocna

• Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 1715. W dni powszednie o godz. 1730.
  • Od dzisiaj w naszym kościele może przebywać 40 osób
  • Zapraszam rodziców dzieci komunijnych na spotkanie w środę. Msza Nowennowa o godz. 18-tej odprawiona będzie także   dzieci klas III.  Po Mszy spotkanie w kościele.
  • Od piątku – na nabożeństwie majowym – rozpoczynamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  • Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dzieci klas III miały przystąpić na sumie do I Komunii św. Jak wiadomo uroczystość z powodu pandemii jest przeniesiona na wrzesień. Ale bardzo chciałbym, abyśmy przeżyli wspólnie Eucharystię 24 maja o godz. 1130 w drodze przygotowania do wrześniowej Komunii św. Zapraszam do wspólnej modlitwy w kościele lub przez transmisję internetową.
  • Osoby, które mogłyby poświęcić godzinę adoracji prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana Ś.P. Genowefa GÓRECKA (l.91) z Dobrzenicy. Pogrzeb odbył się w środę. Wieczny odpoczynek.