24 Maja WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

• Przeżywamy Nowennę do Ducha Świętego, przygotowując nasze serca na umocnienie Mocą z wysoka. Każdy z nas potrzebuje Pocieszyciela, który nieustannie ożywia
    i uświęca naszą wiarę. Jak co roku wigilię Zielonych Świąt organizujemy w naszej parafii wieczór czuwania
    i modlitwy. W najbliższą sobotę zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele lub przez internet. Czuwanie rozpoczniemy o godz. 1930. Zakończymy Eucharystią
    o godz. 2030.  Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania grupy starszej i młodszej  uczestniczy obowiązkowo w tym wydarzeniu (w kościele lub w transmisji).
  • W czwartek przypada 39 rocz. śmierci sługi Bożego ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Prośmy Dobrego Boga, by przesunięta z powodu pandemii uroczystość beatyfikacji mogła się odbyć jak najszybciej.
  • Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Dzieci klas IV miały przystąpić na sumie do Rocznicy I Komunii św. Jak wiadomo uroczystość z powodu pandemii jest przeniesiona na wrzesień. Ale bardzo chciałbym, abyśmy przeżyli wspólnie Eucharystię 31 maja o godz. 1130 w drodze przygotowania do wrześniowej Rocznicy Komunii św. Zapraszam do wspólnej modlitwy w kościele lub przez transmisję internetową.
  • Osoby, które mogłyby poświęcić godzinę adoracji prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

Gazeta Parafialna