26 Kwietnia 2020 – III Niedziela Wielkanocna

• Zgodnie z rozporządzeniem w naszym kościele może przebywać 25 osób. Ponieważ nadal bardzo dużo ludzi umiera z powodu epidemii zachęcamy do odmawiania o godz. 15-tej Koronki do Bożego Miłosierdzia w int. konających.
  • Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. We wtorek i czwartek po Mszy wieczornej – Spotkanie z Biblią. Zachęcamy do słuchania na stronie naszej parafii.
  • W środę 29 obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego. 29 kwietnia 1945 roku został wyzwolony niemiecki obóz koncentracyjny w Dachau. Do Dachau podczas II wojny światowej trafiło niemal 1800 polskich księży z czego zginęło 868. Jednym z nich był ks. Bolesław Brajczewski.
  • Od piątku Msze święte w dni powszednie będą odprawiane o godz. 1800.
  • Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 1730, w niedziele
    i święta o godz. 1715. Proszę – na ile to możliwe – o umajenie kapliczek
    i krzyży. Zachęcam do śpiewania Litanii do Matki Bożej z prośbą
    o ustanie pandemii.
  • W sobotę – 2 maja – będziemy obchodzić przeniesioną z niedzieli Uroczystość MB Królowej Polski. Msze św. o godz. 930
    w int. Ojczyzny i o 1800 Nabożeństwo majowe o godz. 1715 po Mszy wieczornej różaniec wynagradzający.
  • W tym, tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W tym miesiącu chodzimy do chorych tylko na zgłoszenia telefoniczne.
  • Od 15 spowiedź w domu x. Brajczewskiego. O godz. 1730 – nabożeństwo Majowe. O godz. 1800 Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.
  • Przypominamy o codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu
    w kościele od godz. 800 do 1700. Osoby, które mogłyby poświęcić godzinę adoracji prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • Z naszej wspólnoty odeszli do Pana Ś.P. Antoni SKONECKA (l. 67)
    z Chudowoli. Pogrzeb odbędzie się w środę. Ś.P. ANDRZEJ KURCZAK (l. 76) z Kamionki. Pogrzeb odbędzie się w Łowiczu. Wieczny odpoczynek…