21 Czerwca 2020 – XII Niedziela Zwykła

• Dzisiaj Czerwcowe o godz. 1715.
  • Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowani grupy starszej. Chłopcy – czwartek 1830. Dziewczęta – piątek – 1830.
  • W środę święto Narodzenie Św. Jana Chrzciciela. W tym roku nie ma Mszy szkolnych, dlatego zapraszam na liturgiczne zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 24 czerwca.
    O godz. 1800 będziemy dziękować za kończący się rok i prosić o szczęśliwe przeżycie wakacji.
  • Wszystkich kandydatów do Bierzmowania (grupa starsza
    i młodsza) zapraszamy na Mszę św. za tydzień w niedzielę na godz. 1800.
  • Sprzątanie kościoła w piątek po Mszy wieczornej. Serdecznie zapraszamy do pomocy.
  • Osoby, które mogłyby poświęcić godzinę adoracji prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana Ś.P. Wiesława SZCZEPANIAK (l.71) z Nowego Prażmowa. Pogrzeb odbył się w czwartek. Wieczny odpoczynek…