28 Czerwca 2020 – XIII Niedziela Zwykła

• Dzisiaj Czerwcowe o godz. 1715 .
  • Za tydzień po każdej Mszy święcenie pojazdów na pętli przy cmentarzu.
  • Jutro uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Przyjdźmy pomodlić się za Kościół i Ojca świętego.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu od jutra wraca do kaplicy św. Franciszka i św. Klary w domu im. Ks. Bolesława Brajczewskiego. Osoby, które mogłyby poświęcić godzinę adoracji prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • Przypominamy, że dzisiaj dla wszystkich kandydatów do Bierzmowania (grupa starsza i młodsza) Msza św. o godz. 1800.
  • W piątek będziemy nawiedzać chorych przed południem. Adoracja i spowiedź od godz. 1500.
  • Sprzątanie kościoła w piątek po Mszy wieczornej. Serdecznie zapraszamy do pomocy.
  • Od tego tygodnia (przez całe wakacje) kancelaria parafialna czynna będzie tylko w soboty od godz. 900 do 1030.
  • W sobotę różaniec wynagradzający po Mszy wieczornej
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Sumie procesja eucharystyczna.