25 Października 2020 – Rocznica Poświęcenia Kościoła

 • Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 1715.
 • Dzisiaj o godz. 1600 Msza św. dla dzieci komunijnych (klas III) rozpoczynających rok przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej.
 • Wypominki roczne są przyjmowane po każdej Mszy w zakrystii. Wypominki jednorazowe można składać do skarbony po chórem.
 • W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele według układu niedzielnego.  Nie będzie Sumy na cmentarzu. Przed każdą Mszą będą czytane wypominki jednorazowe. Jutro mają być podane przez władze państwowe informacje dotyczące cmentarzy w czasie uroczystości Wszystkich Świętych i dnia Zadusznego.
 • W związku z nowymi wytycznymi związanymi z pandemią w naszym kościele może przebywać 50 osób. Od najbliższej soboty wprowadzamy dodatkową Mszę święta o godz. 1800, która będzie odprawiana według formularza niedzielnego.
 • Dziękuję grupie parafian za posprzątanie kościoła i proszę o pomoc w przygotowaniu kościoła na przyszłą niedzielę. Sprzątanie
  w piątek po Różańcu.
 • Osoby mogące wpisać się na stały dyżur adoracyjny lub godzinę adoracji
  w tym tygodniu prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 • Gazetka Parafialna