25 Października 2020 – Rocznica Poświęcenia Kościoła

• Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 1715.
  • Dzisiaj o godz. 1600 Msza św. dla dzieci komunijnych (klas III) rozpoczynających rok przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej.
  • Wypominki roczne są przyjmowane po każdej Mszy w zakrystii. Wypominki jednorazowe można składać do skarbony po chórem.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele według układu niedzielnego.  Nie będzie Sumy na cmentarzu. Przed każdą Mszą będą czytane wypominki jednorazowe. Jutro mają być podane przez władze państwowe informacje dotyczące cmentarzy w czasie uroczystości Wszystkich Świętych i dnia Zadusznego.
  • W związku z nowymi wytycznymi związanymi z pandemią w naszym kościele może przebywać 50 osób. Od najbliższej soboty wprowadzamy dodatkową Mszę święta o godz. 1800, która będzie odprawiana według formularza niedzielnego.
  • Dziękuję grupie parafian za posprzątanie kościoła i proszę o pomoc w przygotowaniu kościoła na przyszłą niedzielę. Sprzątanie
    w piątek po Różańcu.
  • Osoby mogące wpisać się na stały dyżur adoracyjny lub godzinę adoracji
    w tym tygodniu prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  • Gazetka Parafialna