01 Listopada 2020 – Wszystkich Świętych

• Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 października br. cmentarze będą zamknięte w dniach 31.X – 2.XI. Ponieważ nasz cmentarz jest do wtorku zamknięty zachęcamy do modlitwy w kościele.
  • Jutro – w dzień Zaduszny – o   930 – Msza św., następnie adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele. O godz. 1500 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w int. dzieci nienarodzonych, które nie mają swoich grobów o łaskę miłosierdzia dla ich rodziców.
  • Pragniemy włączyć się w ogólnopolską modlitwę Różaniec do granic nieba. Każdego dnia oktawy o godz. 15 będzie odmawiana w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia. Można także modlić się w domu. Wydrukowane informacje wraz z modlitwą wyłożone są na stoliku pod chórem.
  • Zachęcamy do rodzinnej modlitwy za zmarłych w domu przy zapalonym zniczu z wymienieniem imion i nazwisk osób, które polecamy Bożemu Miłosierdziu.
  • Od wtorku do soboty o godz. 1630 – różaniec wypominkowy.
  • Na wypominki roczne przyjmujemy przez cały listopad w zakrystii lub kancelarii.
  • W piątek będziemy nawiedzać chorych przed południem. Od godz. 15 spowiedź pierwszopiątkowa.
  • Dziękuję grupie parafian za posprzątanie kościoła i proszę o pomoc w przygotowaniu kościoła na przyszłą niedzielę. Sprzątanie w piątek po Różańcu.
  • Osoby mogące wpisać się na stały dyżur adoracyjny lub godzinę adoracji  w tym tygodniu prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  • Intencja dla Koła św. Faustyny: „W int. Ojczyzny”. Koło św. Franciszka: „W int. młodzieży, aby odkryła w Chrystusie źródło prawdy i miłości”. Koło MB Fatimskiej: „W int. kapłanów – o siłę i odwagę w głoszeniu Ewangelii słowem i życiem.
  • Przypominamy, że od wczoraj wprowadziliśmy sobotnią Mszę św. o godz. 1800, według formularza niedzielnego.
  • W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 1600 dla starszej grupy kandydatów do Bierzmowania.
  • Młodsza grupa (klasy VII), która rozpoczyna przygotowanie do Bierzmowania spotyka się w przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 1800.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: Ś.P. Władysław WACHOWICZ (l. 76) z Nowego Prażmowa. Pogrzeb odbył się w piątek. Ś.P. Dawid STANKOWSKI (l. 33) z Wilczej Wólki. Pogrzeb odbędzie się w sobotę. Wieczny odpoczynek….
  • Gazetka Parafialna