29 Listopada 2020 – Rekolekcje Adwentowe

  • Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Plan rekolekcji podany jest na plakacie i w gazetce parafialnej.
  • We wtorek z racji rekolekcji kancelaria będzie nieczynna.
  • We wrotek o 1630 – Różaniec wypominkowy.
  • W pierwszy piątek miesiąca będziemy przed południem nawiedzać chorych a od godz. 1500 – adoracja i spowiedź.
  • W sobotę różaniec wynagradzający o godz. 1730.
  • Za tydzień na każdej Mszy św. poświęcenie opłatków na stół wigilijny.
  • Grupa młodzieży z naszej parafii wyszła z inicjatywą przygotowania ozdób i kartek świątecznych dla parafian w podeszłym wieku i przebywających w domach z powodu koronawirusa. Zachęcamy i zapraszamy do podjęcia tej inicjatywy przez młodzież i dzieci. Przygotowane własnoręcznie ozdoby i karki prosimy dostarczyć w następną niedzielę do kiosku parafialnego.
  • Dziękujemy grupie parafianek za posprzątanie kościoła. Zapraszam chętnych do pomocy w najbliższy piątek po Mszy wieczornej.
  • Osoby, które mogłyby ofiarować godzinę adoracji w tym tygodzniu porosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • Intencja dla Koła św. Faustyny: „O pokój i miłosierdzie dla świata”. Koło św. Franciszka: „W int. zniewolonych nienawiścią do Boga i ludzi o łaskę nawrócenia. Koło MB Fatimskiej: „W int. kapłanów – o światło Ducha Świętego i gorliwość w posłudze adwentowej głoszenia słowa i sprawowania sakramentów.

Gazetka Parafialna