3 Stycznia 2021 – 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu

• We wtorek o godz. 1630 – Różaniec Wypominkowy.
  • W środę święto Objawienia Pańskiego. Msze św. tak jak w niedzielę
    i dodatkowa Msza dla dzieci Komunijnych i rocznicowych o godz. 1600. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św. Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o godz. 1800.
  • W piątek będziemy nawiedzać chorych przed południem. Spowiedź od godz. 1500.
  • Intencja dla Koła św. Faustyny: O Boże błogosławieństwo na Nowy Rok dla naszej parafii i całej Ojczyzny.

Dla Koła św. Franciszka: W int. rodzin przeżywających kolędę
w kościele i w domu
.

Dla koła MB Fatimskiej: W int. kapłanów pełniących posługę kapelanów w szpitalach i domach opieki.

• Osoby, które mogłyby ofiarować godzinę adoracji w tym tygodniu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • Dziękuję grupie parafianek za posprzątanie kościoła. Zapraszam chętnych do pomocy piątek o godz. 1830.
  • W związku z pandemią nie możemy w tym roku nawiedzać waszych domów w tradycyjnej formie. Dlatego proponujemy, aby kolęda miała następujący przebieg:
  1. W oznaczonym terminie (plan zamieszczamy poniżej) zapraszamy do Domu Bożego – do naszego kościoła – przedstawicieli rodzin na Mszę św. sprawowaną w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic. Modlitwę w kościele zakończy  uroczyste błogosławieństwo i rozesłanie. Przy wyjściu otrzymacie pamiątkowe książeczki, obrazki i wodę święconą. Jak co roku przypominam, że istotą kolędy  jest modlitwa
    i błogosławieństwo rodziny i  W tym trudnym czasie pandemii za wsparcie materialne naszej parafii serdecznie dziękujemy. Ofiary kolędowe można będzie składać po Mszy św. do specjalnej skarbony
  2. Po powrocie do domu następuje modlitwa rodzinna poświęcenia domu
    w czasie pandemii według załączonego schematu. Modlitwę prowadzi Przewodniczący – głowa rodziny lub osoba wyznaczona. Oczywiście jest to propozycja do której można dołączyć swoje modlitwy czy kolędy.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana Ś.P. + JADWIGA KORZENIEWSKA (l. 85) z Wilczej Wólki.  Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1300.