28 Marzec 2021 – Niedziela Palmowa

• Dzisiaj ostatnie Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 1715.
  • Wielki Czwartek – wspominamy Ostatnią Wieczerzę
    i ustanowienie Eucharystii i Kapłaństwa. Pomodlę się za kapłanów
    i o święte powołania kapłańskie. W naszym kościele Msza św. o godz. 1700 .
  • Wielki Piątek – wspominamy zbawczą mękę i śmierć Pana Jezusa na Krzyżu. Pomodlę się za cierpiących i konających. W naszym kościele nabożeństwo Męki Pańskiej o godz. 1700 .
  • Wielka Sobota – czuwanie przy grobie. O godz. 2000 – liturgia Wigilii Paschalnej. Odnawiamy przymierze chrzcielne i wyznajemy wiarę w zwycięstwo Chrystusa. Modlimy się o ustanie pandemii.
  • Niedziela Zmartwychwstania – O godz. 600 – Rezurekcja (bez procesji).
  • Osoby, które mogłyby ofiarować godzinę adoracji prosimy
    o zgłaszanie się do zakrystii. W piątek nie ma adoracji. W wielką sobotę adoracja przy grobie Pana Jezusa od godz. 800 do 1900.
  • Przypominamy, że zgodnie z zarządzeniem władz w kościele może przebywać podczas nabożeństw tylko 20 osób.
  • Policja ujęła szajkę okradająca cmentarze. Osoby pokrzywdzone mogą zgłaszać się do naszego komisariatu.
  • Dziękujemy mieszkańcom ŻYROWA, NOWEGO WĄGRODNA, WILCZEJ WÓLKI i GOŚCIEŃCZYC i NOWYCG GOŚCIEŃCZYC za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana:

Ś.P. Krzysztof Antoni Nowakowski  (l. 77) z Woli Prażmowskiej. Pogrzeb odbył się wczoraj. Ś.P. Antoni Maciejak (l.82) z Mirowic. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 1300. Ś.P. Zofia Czajkowska (l. 95) z Chudowoli. Pogrzeb we wtorek o godz. 1100. Ś.P. Stanisław Piotrowski (l. 69)
z  Prażmowa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek po świętach
o godz. 1300. Wieczny odpoczynek…