12 Września 2021 – XXIV Niedziela Zwykła

  • Dzisiaj nie będzie Sumy o godz. 1130. O godz. 1200 transmisja Mszy beatyfikacyjnej ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej. Dodatkowa Msza św. na którą szczególnie zapraszam dzieci klas trzecich zostanie odprawiona o godz. 1600. Przypominam, że śledzenie Mszy beatyfikacyjnej przez telewizję lub internet nie jest wypełnieniem obowiązku płynącego z trzeciego przykazania Bożego.
  • W roku szkolnym na stałe wprowadzamy do niedzielnego grafiku Mszę św. o godz. 1600. Będzie ona dedykowana poszczególnym grupom dzieci. Pierwsza niedziela – klasy II. Druga niedziela (dzisiaj) – klasy III. Trzecia niedziela (za tydzień) – klasy IV. Czwarta niedziela – kandydaci do Bierzmowania
  • Jutro po Mszy Różaniec Fatimski. Modlić się będziemy o pokój na świecie i nawrócenie Rosji
  • We wtorek – 14 września obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Pańskiego. Msza św. o godz. 1800.
  • W środę wspominamy w liturgii NMP Bolesną.
  • W czwartek o godz. 1830 – spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania grupy starszej.
  • W piątek czcimy w liturgii arcybiskupa Warszawy – św. Szczęsnego Felińskiego. Będzie to również 82 rocznica agresji sowieckiej na Polskę
  • Dziękujemy za ofiary na spłatę raty za nową drogę procesyjną.
  • Osoby mogące w tym tygodniu ofiarować godzinę adoracji w tym tygodniu prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  • Przy wyjściu z kościoła nasza gazetka z komentarzem do Ewangelii, litanią do bł. Kard, Stefana Wyszyńskiego i Hymnem o miłości bł. Matki Elżbiety Róży Czackiej.