17 Października 2021 – XXIX Niedziela Zwykła

• Dzisiaj o godz. 1600 – Msza św. z udziałem  dzieci klas IV. Nabożeństwo różańcowe  o godz. 1715.
  • Jutro czcimy w liturgii św. Łukasza ewangelistę – patrona służby zdrowia. Msza św. wieczorna sprawowana będzie w int. wszystkich, którzy w tym trudnym czasie pandemii posługują przy chorych i cierpiących.
  • We wtorek oddajemy cześć ks. Jerzemu Popiełuszce, którego św. Jan Paweł II nazwał patronem trudnych czasów.
  • W piątek wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II.
  • Za tydzień po Sumie zapraszamy na koncert dziękczynny z okazji beatyfikacji ks. kard. Stefana Wyszyńskiego.
  • W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1600 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania. Uczniowie klas VIII, którzy przez rok przygotowywali się do sakramentu Bierzmowania stanowią grupę straszą a klasy VII – rozpoczynają pierwszy rok formacji.
  • Osoby mogące w tym tygodniu ofiarować godzinę adoracji prosimy
    o zapisywanie się w zakrystii.
  • Wypominki roczne są przyjmowane po każdej Mszy w domu ks. Brajczewskiego a w tygodniu w zakrystii lub w kancelarii w godzinach urzędowania.
  • Gazetka Parafialna