21 Listopad 2021 – XXXIV Niedziela Zwykła

• Dzisiaj uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  • Dzisiaj Msza o godz. 1600 z udziałem dzieci rocznicowych.
  • Spotkanie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania obu grup
    w czwartek po Mszy wieczornej o godz. 1730.
  • Za tydzień I Niedziela Adwentu, która rozpoczyna święty czas oczekiwania i przygotowania na przyjście Pana Jezusa. Szczególnym znakiem adwentowej czujności są Msze św. Roratnie odprawiane
    w naszym kościele w dni powszednie o godz. 700.
    Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież do licznego udziału
    w roratach. Przynosimy ze sobą świece, które zapalać będziemy od świecy roratniej symbolizującej czuwanie Najświętszej Maryi Panny.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Na każdej Mszy świętej głoszone będą nauki rekolekcyjne. Wszystkie dzieci a szczególnie komunijne i rocznicowe zapraszamy na Mszę św. o godz. 930. O godz. 1600 zapraszamy młodzież a zwłaszcza kandydatów do Bierzmowanie grupy starszej i młodszej.
  • Za tydzień święcenie opłatków na każdej Mszy św.
  • Kancelaria w najbliższą sobotę będzie nieczynna.
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć bliskich Angeliki Kocik z Białej Rawskiej, 9 letniej dziewczynki, która po raz kolejny zmaga się z nowotworem, glejakami nerwu wzrokowego. Po każdej Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka środków na leczenie małej Angeliki.
  • Osoby mogące w tym tygodniu ofiarować godzinę adoracji prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana Ś.P. Stanisława ŚMIETANKA (l. 97) z ŻYROWA. Pogrzeb odbył się w czwartek .
    Ś.P. Tadeusz STYPIŃSKI (l. 75) z Nowego Prażmowa. Wieczny odpoczynek.
  • Gazetka Parafialna