28 Listopad 2021 – I Niedziela Adwentu

• Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Plan rekolekcji podany jest na plakacie i w gazetce parafialnej.
  • W czasie rekolekcji adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w kościele po Mszy o godz. 930 do Mszy wieczornej.
  • We wtorek z racji rekolekcji kancelaria będzie nieczynna.
  • W pierwszy piątek miesiąca będziemy przed południem nawiedzać chorych a od godz. 1500 – adoracja i spowiedź.
  • W sobotę różaniec wynagradzający o godz. 1730.
  • Dzisiaj na każdej Mszy św. poświęcenie opłatków na stół wigilijny.
  • Jak było zapowiedziane tydzień temu – po każdej Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka środków na leczenie małej Angeliki, która zmaga się z nowotworem, glejakami nerwu wzrokowego. Bóg zapłać za okazane serce.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii synod, którego celem jest ożywienie wiary, pogłębienie odpowiedzialności za Kościół, otwarcie na światło i prowadzenie Ducha Świętego.
  • Za tydzień o godz. 1800 będziemy gościć chór Wojska Polskiego. Po Mszy zapraszamy na koncert.
  • Osoby, które mogłyby ofiarować godzinę adoracji w tym tygodniu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • Intencja dla Koła św. Faustyny: „O pokój i miłosierdzie dla świata”. Koło św. Franciszka: „W int. zniewolonych nienawiścią do Boga i ludzi o łaskę nawrócenia. Koło MB Fatimskiej: „W int. kapłanów – o światło Ducha Świętego i gorliwość w posłudze adwentowej głoszenia słowa i sprawowania sakramentów.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana Ś.P. Halina Korzeniewska z Nowego Prażmowa. Pogrzeb odbył się w parafii św. Stanisława Kostki w Mrokowie. Wieczny odpoczynek.
  • Gazetka Parafialna