19 Grudnia 2021 – IV Niedziela Adwentu

• Prasa katolicka i opłatki w sklepiku. Opłatki także w zakrystii.
  • Jak co roku harcerze przynieśli do naszego kościoła światło z Betlejem. Zapraszam na ostatnie roraty w Wigilię i zachęcam, by zanieść to światło do swojego domu. Niech wieczór rozpoczynający obchody świąt Narodzenia Pańskiego będzie rozświetlony blaskiem światła, które stanie się znakiem naszej łączności z miejscem narodzin Zbawiciela świata.
  • We wtorek kancelaria będzie nieczynna.
  • W środę przed południem spowiedź i Komunia dla chorych, którzy nie są na liście pierwszo-piątkowej. Prosimy o zgłaszanie adresów w zakrystii lub telefonicznie.
  • Spowiedź przedświąteczna w środę i czwartek od godz. 1600 do 1700.
  • W środę specjalna Msza św. o godz. 1700 o ustanie pandemii, w int. chorych i zagrożonych chorobą, podczas której będzie udzielony sakrament chorych.
  • W piątek wigilia Bożego Narodzenia. Ostatnie roraty
    o godz. 700. O godz. 2330 – odmówimy Różaniec. Pasterka
    o godz. 2400. W Boże Narodzenie nie będzie Mszy o godz. 800 i o godz. 1600.
  • Osoby, które mogłyby ofiarować godzinę adoracji w tym tygodniu, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. W Wigillię (piątek) nie będzie adoracji.
  • W drugi dzień świąt – 26 grudnia przypada Niedziela Świętej Rodziny. Na każdej Mszy św. odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Rodziny z dziećmi zapraszamy na godz. 1600.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana: Ś.P. Andrzej ZAJĄC (l. 73) z Nowego Wągrodna Pogrzeb odbył się wczoraj . Wieczny odpoczynek…
  • Gazetka Parafialna