2 Stycznia 2022 – II Niedziela Po Bożym Narodzeniu

  • We wtorek o godz. 1630 – Różaniec Wypominkowy.
  • W czwartek święto Objawienia Pańskiego. Msze św. tak jak w niedziele. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św. Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o godz. 1800.
  • W piątek będziemy nawiedzać chorych przed południem. Spowiedź od godz. 1500.
  • Intencja dla Koła św. Faustyny: O Boże błogosławieństwo na Nowy Rok dla naszej parafii i całej Ojczyzny. Dla Koła św. Franciszka: W int. rodzin przeżywających kolędę w kościele i w domu. Dla koła MB Fatimskiej: W int. kapłanów pełniących posługę kapelanów w szpitalach i domach opieki.
  • Osoby, które mogłyby ofiarować godzinę adoracji w tym tygodniu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • W tym roku kolęda będzie wyglądała podobnie jak w zeszłym. Zapraszamy do naszego kościoła – przedstawicieli rodzin  na Mszę św. sprawowaną w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek i ulic. Odbędą się także trzy spotkania kolędowe dedykowane rodzinom z dziećmi komunijnymi, rocznicowymi i kandydatami do Bierzmowania. Modlitwę w kościele zakończy  uroczyste błogosławieństwo i rozesłanie. Przy wyjściu otrzymacie pamiątkowe książeczki, obrazki i wodę święconą. Jak co roku przypominam, że istotą kolędy  jest modlitwa i błogosławieństwo rodziny i  W tym trudnym czasie pandemii udało się wykonać trzy duże inwestycje: organy, drogę procesyjną i elewacje kościoła. Można pobrać przy wyjściu koperty kolędowe na wsparcie materialne naszej parafii za które  serdecznie dziękujemy. Ofiary kolędowe można będzie składać podczas Mszy św. na tacę albo do skarbony Po powrocie do domu następuje modlitwa rodzinna poświęcenia domu w czasie pandemii według załączonego schematu. Modlitwę prowadzi Przewodniczący – głowa rodziny lub osoba wyznaczona. Oczywiście jest to propozycja do której można dołączyć swoje modlitwy czy kolędy. Będzie można również umówić się na kolędę domową. Ta forma przeznaczona jest dla nowych mieszkańców, nowych rodzin czy z innych ważnych powodów.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana Ś.P. + Leokadii GÓRZYŃSKIEJ (l. 84) z Raciborów. Ś.P. + Jan KACZYŃSKI (l. 84) z Raciborów Ś.P. + Renata KOZŁOWSKA (l. 53). Ś.P. + Teresa SITAREK (l. 89) . Pogrzeby odbyły się w zeszłym tygodniu. Ś.P. + Elżbieta ZAJĄC (l. 66). Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1100. Wieczny odpoczynek….