9 Stycznia 2022 – Niedziela Chrztu Pańskiego

• Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. Od jutra w liturgii rozpoczynamy czas zwykły znaczony kolorem zielonym. Tradycyjnie w wystroju kościoła i w śpiewie kolęd czas Bożego Narodzenia przeżywamy do 2 lutego czyli do Święta Ofiarowania Pańskiego.
  • W Czwartek –  różaniec fatimski o godz. 1730. Będziemy modlić się o pokój na świecie i nawrócenie Rosji. Włączmy się do tej moditwy przychodząc do kościoła lub odmawiając różaniec w domu.
  • Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w najbliższy czwartek o godz. 1900.
  • Osoby, które mogłyby ofiarować godzinę adoracji w tym tygodniu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • Za tydzień o godz. 1600 Msza św. z udziałem dzieci rocznicowych.
  • MSZE KOLĘDOWE W TYM TYGODNIU

Poniedziałek (10.01): godz. 1700Łoś: ul. Meliorantów, Morelowa i Wiśniowa, Nowy Prażmów (cały)

Wtorek (11.01): godz. 1700 Parcela Woli Prażmowskiej, Koryta

Środa (12.01): godz. 1800   – Ludwików, Wola Prażmowska