27 III Marzec 2022 IV Niedziela Wielkiego Postu

• Dzisiaj Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 1715.
  • Po Mszy wieczornej różaniec w int. pokoju.
  • Dzisiaj nauki rekolekcyjne na każdej Mszy św. Jutro, we wtorek i środę Msze św. o godz. 930, 1700 i 1900. Spowiedź od godz. 900 a po południu od 1600. Adoracja Najświętszego Sakrament podczas rekolekcji będzie w kościele po Mszy na godz. 930 do Mszy wieczornej. Różaniec o pokój w czasie rekolekcji będzie odmawiany o godz. 1630 .
  • W czwartek o godz. 2000 różaniec dla mężczyzn w int. pokoju na Ukrainie, w Polsce i na świecie.
  • W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. O 15-tej Msza św a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 1700 Msza wieczorna.
  • Osoby, które mogłyby ofiarować godzinę adoracji w tym tygodniu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • Spotkanie dla dzieci komunijnych w najbliższą sobotę. Chłopcy o godz. 1115, dziewczynki o godz. 1200.
  • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie adoracja połączona z różańcem w int. pokoju.
  • W tym tygodniu kancelaria czynna będzie tylko w sobotę.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana: Ś.P. JANINA MŁOŹNIAK (l. 93). Pogrzeb odbył się wczoraj. Wieczny odpoczynek …..