1 Maj 2022 – III Niedziela Wielkanocy

Od jutra Msze w dni powszednie będą odprawiane o godz. 18:00. Nabożeństwo Majowe o godz. 17:30.
❖ sobotę 7 maja o godz. 18:00 poświęcenie odbudowanej kapliczni na Woli Prażmowskiej i nabożeństwo majowe. Zachęcamy do umajenia kapliczek i pielęgnowania tradycji nabożeństw majowych na wioskach.
❖ We wtorek – 3 maja – Uroczystość MB Królowej Polski. Msze św. o godz. 8:00, 9:30, 11:30 – Suma w int. Ojczyzny i o godz. 18:00. Nabożeństwo majowe o godz. 17:15.
❖ W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Przed południem będziemy nawiedzać chorych. O godz. 15:00 i Msza św. po której nastąpi adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17:30 – nabożeństwo Majowe. O godz. 18:00 Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. W pierwszą sobotę – 7 maja – różaniec wynagradzający o godz. 16:30. Zapraszam Koła różańcowe.
❖ Kandydatów do Bierzmowania grupy starszej zapraszamy na majowe o godz. 17:30 i Mszę św. o godz. 18:00 w najbliższy piątek. Po Mszy spotkanie.
❖ Za tydzień druga niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna.
❖ Intencja dla Koła św. Faustyny: W int. Dzieci, które w tym miesiącu przystąpią do pierwszej spowiedzi i pierwszej Komunii św. Dla Koła św. Franciszka: W int. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Dla koła MB Fatimskiej: w int. diakonów, którzy w tym miesiącu przyjmą święcenia kapłańskie.
❖ Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana: Ś.P. TADEUSZ PAPRZYCKI (l. 66) z Wągrodna. Pogrzeb odbył się we czwartek. Zmarł w wieku 83 lat ks. Ryszarda SZMOMŁDA, proboszcz naszej parafii w latach 1986-89. Msza pogrzebowa odprawiona została w czwartek w par. Bedlno a ciało złożono na cmentarzu rodzinnej parafii w Żbikowie. Wieczny odpoczynek…