16 Października 2022 – XXIX Niedziela Zwykła

 • Dzisiaj Dzień Papieski. Jak co roku przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na stypendium dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Ofiary składamy do skarbony pod chórem.
 • O godz. 1600 – Msza św. z udziałem dzieci klas IV.
 • Nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 1715.
 • Zapraszamy dzieci na różaniec w najbliższą środę po Mszy wieczornej.
 • Za tydzień na sumie o godz. 1130 odbędzie się uroczystość instalacji relikwii bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Mszy św. przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. prałat Bogdan Bartołd – proboszcz archikatedry św. Jana Chrzciciela w Warszawie.
 • W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1600 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania.
 • Osoby mogące w tym tygodniu ofiarować godzinę adoracji prosimy
  o zapisywanie się w zakrystii.
 • KALENDARIUM

– wtorek (18.X) – święto św. Łukasza Ewangelisty

– środa (19.X) – wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

Sobota (22.X) – wspomnienie św. Jana Pawła II.

 • wypominki roczne – przyjmujemy po każdej Mszy w domu imienia ks. Brajczewskiego oraz w tygodniu – w kancelarii
  w godzinach urzędowania. Ofiara za jedną kartkę zwyczajowo wynosi tyle co za intencję mszalną. Wypominki roczne będą odmawiane od 3 do 8 listopada o godz. 1630 . Od grudnia w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 1630 różaniec z wyczytywaniem imion zmarłych, o godz. 1700 Msza za zmarłych.
 • Wypominki jednorazowe (napisane czytelnie) można będzie składać do skarbony pod chórem. Ofiara dobrowolna. Przypominamy, że wypominki jednorazowe będą odczytane na cmentarzu podczas procesji 1 listopada po Sumie lub w Dzień Zaduszny w kościele po Mszy o godz. 930.
 • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana
  Ś.P. STANISŁAW TEPEREK (l.56) z Kolonii Gościeńczyce. Pogrzeb odbył się w środę.. Ś.P. TOMASZ GAJEWSKI (l.36) z Łosia. Pogrzeb odbył się wczoraj.. Wieczny odpoczynek…

Gazetka Parafialna