2 Października 2022

 • Dzisiaj Suma odpustowa z procesją Eucharystyczna o godz. 1130.
 • O godz. 1600 – Msza św. z udziałem dzieci klas II.
 • Nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 1715.
 • Jutro nabożeństwo czterdziestogodzinne o godz. 930 Msza św. o po niej adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele. Różaniec odmówimy na zakończenie adoracji o godz. 1630.
 • We wtorek Uroczystość św. Franciszka. Msze św. o godz. 930 i 1700. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele po Mszy o godz. 930. Różaniec o godz. 1615. Na Mszy wieczornej o godz. 1700 Bp Rafał Markowski udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii.
 • W środę wspominamy w liturgii św. Faustynę – apostołkę Bożego Miłosierdzia.
 • W piątek święto Matki Bożej Różańcowej. Przed południem będziemy nawiedzać chorych z racji pierwszego piątku miesiąca. O godz. 1500 Msza św. Potem adoracja w kościele i możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej. Zapraszam wszystkie Koła różańcowe na Mszę wieczorną o godz. 1700 i nabożeństwo różańcowe.
 • Za tydzień o godz. 1600 Msza św. z udziałem dzieci komunijnych.
 • Za tydzień Dzień Papieski. Jak co roku przy wyjściu
  z kościoła będzie można złożyć ofiarę na stypendium dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
 • W przyszłą niedzielę po Sumie – „Bieg św. Franciszka”. Szczegóły są podane na plakacie w kruchcie kościoła.
 • Osoby mogące w tym tygodniu ofiarować godzinę adoracji prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 • Intencja dla Koła św. Faustyny: „O miłosierdzie Boże dla największych grzeszników i wrogów Kościoła”. Koło św. Franciszka: „W int. młodzieży, która przyjmuje sakrament Bierzmowania i tych, którzy się do niego przygotowują”. Koło MB Fatimskiej: „O nawrócenie Rosji i pokój na świecie”.
 • Gazetka Parafialna