9 Października 2022 – XXVIII Niedziela Zwykła

 • Dzisiaj – „Bieg św. Franciszka”. Początek o godz. 1430.
 • O godz. 1600 – Msza św. z udziałem dzieci klas III.
 • Nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 1715.
 • Po Mszy o godz. 1800 młodzież, która przyjęła sakrament Bierzmowania we wtorek otrzyma dyplomy i pamiątki.
 • We wtorek wypominki będą czytane piętnaście minut przed Mszą św. Różaniec o godz. 1730.
 • W czwartek trzynasty dzień miesiąca. Po Mszy wieczornej ostatnia procesja fatimska w tym roku. Nie będzie różańca o godzinie dwudziestej. Szczególne zaproszenie dla kandydatów do Bierzmowania, Kół różańcowych, dzieci komunijnych i rocznicowych.
 • Zapraszamy dzieci na różaniec w najbliższą środę po Mszy wieczornej.
 • W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1600 zapraszam dzieci rocznicowe.
 • Osoby mogące w tym tygodniu ofiarować godzinę adoracji prosimy
  o zapisywanie się w zakrystii.
 • Dziękuję za ofiary składane na tacę inwestycyjną..
 • Za tydzień Dzień Papieski. Jak co roku przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na stypendium dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
 • wypominki roczne – przyjmujemy od przyszłej niedzieli po każdej Mszy w domu imienia ks. Brajczewskiego oraz w tygodniu – w kancelarii w godzinach urzędowania. Ofiara za jedną kartkę zwyczajowo wynosi tyle co za intencję mszalną. Wypominki roczne będą odmawiane od 3 do 8 listopada o godz. 1630 . Od grudnia w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 1630 różaniec z wyczytywaniem imion zmarłych, o godz. 1700 Msza za zmarłych.
 • Gazetka Parafialna

Wypominki jednorazowe (napisane czytelnie) można będzie składać do skarbony pod chórem. Ofiara dobrowolna. Przypominamy, że wypominki jednorazowe będą odczytane na cmentarzu 1 listopada po Sumie lub w Dzień Zaduszny w kościele po Mszy o godz. 930.