13 Listopada 2022 XXXIII Niedziela Zwykła

 • Dzisiaj Msza o godz. 1600 z udziałem dzieci komunijnych.
 • Dzisiaj różaniec fatimski o nawrócenie Rosji i pokój na Ukrainie i na świecie o godz. 1715.
 • Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w czwartek o godz. 1800.
 • W czwartek różaniec dla mężczyzn o godz. 2000.
 • Zapraszam kandydatów do Bierzmowania grupy starszej i młodszej w piątek (18.11) na Mszę św. o godz. 1700. Będziemy za przyczyną bł. Karoliny prosić o potrzebne łaski. Po Mszy spotkanie dla grupy starszej.
 • Za tydzień na sumie o godz. 1130 odbędzie się uroczystość instalacji relikwii bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Mszy św. przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. prałat Bogdan Bartołd – proboszcz archikatedry św. Jana Chrzciciela w Warszawie.
 • W przyszłą niedzielę Msza dla dzieci rocznicowych o godz. 1600.
 • Osoby mogące w tym tygodniu ofiarować godzinę adoracji prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 • KALENDARIUM
  • XI – MB Ostrobramskiej;
  • XI – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy
   i męczennicy;
  • XI – wspomnienie bł. Salomei, dziewicy. Była córką Leszka Białego, a siostrą Bolesława Wstydliwego. Poślubiła księcia węgierskiego Kolomana i żyła z nim w dziewiczym małżeństwie. Po śmierci męża wróciła do Polski i wstąpiła do zakonu Klarysek. Zmarła w Krakowie w 1268 r.
  • XI – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego. Urodził się w Wilnie. Brał udział w powstaniu Styczniowym za które spędził 10 lat na Syberii. Po powrocie do kraju wstąpił do Karmelitów, stając się odnowicielem tego zakonu w Polsce. Zmarł w Wadowicach 15.XI.1907 r.