27 Listopada 2022 – I Niedziela Adwentu

 • Rozpoczęliśmy adwent – święty czas oczekiwania
  i przygotowania na przyjście Pana Jezusa. „Wierzę w Kościół Chrystusowy” – to hasło rozpoczynającego się roku duszpasterskiego poświęconego tajemnicy mistycznego Ciała Chrystusa – jakim jest Kościół. Szczególnym znakiem adwentowej czujności i odnowy życia  są Msze św. Roratnie odprawiane w dni powszednie o godz. 700.  Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież do licznego udziału w roratach. Przynosimy ze sobą świece.
 • Dzisiaj o godz. 1600 Msza św. z udziałem kandydatów do Bierzmowania.
 • Za tydzień na 1600 zapraszam dzieci klas II.
 • Trzydniowe rekolekcje rozpoczniemy w czwartą niedzielę Adwentu – 18 grudnia.
 • W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Przed południem będziemy nawiedzać chorych a od godz. 15 adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele i możliwość spowiedzi. Msza wieczorna o godz. 1700. Nie będzie mszy o godz. 1500.
 • Intencja dla Koła św. Faustyny: W int. rodzin oczekujących narodzin dziecka. Dla Koła św. Franciszka: W int. rekolekcji i dobrego przeżycia Adwentu i czasu Bożego Narodzenia. Koło MB Fatimskiej: O pokój na Ukrainie i w Polsce. Osoby mogące w tym tygodniu ofiarować godzinę adoracji prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 • W czwartek spotkanie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania grupy starszej o godz. 1800.
 • W czwartek różaniec dla mężczyzn w int. pokoju o godz. 2000.
 • W sobotę różaniec wynagradzający o godz. 1730.
 • Za tydzień święcenie opłatków na każdej Mszy św.
 • W przyszłą niedzielę (4.XII) zapraszam na Mszę wieczorną o godz. 1800 narzeczonych, którzy planują sakr. małżeństwa w 2023 roku.
 • Gazetka Parafialna