18 Grudnia 2022 – IV Niedziela Adwentu

  • Jak co roku harcerze przyniosą (przynieśli) do naszego kościoła światło z Betlejem. Zapraszam na ostatnie roraty w Wigilię (sobota 24 grudnia) o godz. 700 i zachęcam, by zanieść to światło do swojego domu. Niech wieczór rozpoczynający obchody świąt Narodzenia Pańskiego będzie rozświetlony blaskiem światła, które stanie się znakiem naszej łączności z miejscem narodzin Zbawiciela świata.
  • Dzisiaj o godz. 1600 Msza św. dla dzieci rocznicowych
  • Adorację Najświętszego Sakramentu jutro i we wtorek ( w czasie rekolekcji) rozpoczniemy po Mszy o godz. 930. W wigilię adoracji nie będzie.
  • Osoby, które mogłyby ofiarować godzinę adoracji w tym tygodniu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Ostatnie roraty
    o godz. 700. O godz. 2330 – odmówimy Różaniec, o północy rozpoczniemy Pasterkę. W Boże Narodzenie nie będzie Mszy o godz.  800 i 1600.W drugi dzień świąt układ Mszy jak w każdą niedziele: 800, 930, 1130, 1800. (nie będzie Mszy o godz. 1600).
  • Opłatki na stół wigilijny są do nabycia w sklepiku.
  • W tym tygodniu kancelaria czynna będzie tylko w środę.
  • Kolędę rozpoczniemy od 2 stycznia. Szczegóły podamy za tydzień.