1 Stycznia 2022 – Świętej Bożej Rodzicielki

  • We wtorek o godz. 1630 – Różaniec Wypominkowy. O godz. 1700 Msza za zmarłych.
  • W piątek uroczytsość Objawienia Pańskiego – św. Trzech Króli. Msze św. tak jak w niedzielę. Msza dla dzieci Komunijnych i rocznicowych o godz. 1600. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św. Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. o godz. 1800.
  • Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego. Na każdej Mszy św. odnowienie sakramentu małżeństwa. Prosimy, aby małżonkowie przychodzili na tę samą Mszę św. O godz. 1600 – Msza św. dla rodzin z dziećmi komunijnymi i odnowienie sakramentu małżeństwa
  • Intencja dla Koła św. Faustyny: O Boże błogosławieństwo na Nowy Rok dla naszej parafii i całej Ojczyzny.

Dla Koła św. Franciszka: W int. rodzin przyjmujących kapłanów po kolędzie.
Dla koła MB Fatimskiej: W int. Ś.P. Ojca świętego Benedykta XVI

  • Osoby, które mogłyby ofiarować godzinę adoracji w tym tygodniu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • W sobotę różaniec wynagradzający o godz. 1730.
  • Wczoraj odszedł do Domu Ojca papież senior Ś.P. Benedykt XVI
    a z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do Pana: Ś.P. BRONISŁAWA BRZEZIŃSKA (lat 94) z Zawodnego. Pogrzeb odbędzie się we wtorek godz. 1400. Ś.P. Jadwiga SOWIŃSKA (lat 84)  z Nowych Raciborów. Pogrzeb odbędzie się w środę godz. 1300. Wieczny odpoczynek…