15 Stycznia II Niedziela Zwykła

  • Dzisiaj o godz. 1600 Msza św. z udziałem dzieci rocznicowych.
  • Za tydzień zapraszamy na godz. 1600 wszystkich kandydatów do Bierzmowania.
  • Od środy rozpoczyna się Tydzień Modlitw
    o zjednoczenie chrześcijan pod hasłem: Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości” (por. Iz 1,17). Każdego dnia będziemy prosić Dobrego Pasterza, aby nastała jedna owczarnia i jeden pasterz. Zakończy się 25 stycznia w święto nawrócenia świętego Pawła Apostoła.
  • W najbliższy piątek będzie Msza o godz. 1500 .
  • Osoby, które mogłyby ofiarować godzinę adoracji w tym tygodniu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: Ś. Jerzy Wilkin (l. 75) – profesor nauk ekonomicznych, były dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, członek rzeczywisty Polskiej Akademii Nauk. Mieszkał wraz z żoną na Nowych Raciborach i uczęszczał do naszego kościoła Ś.P. Jan Tomaszewski  (l. 55), który mieszkał kiedyś na Nowym Prażmowie. Pogrzeb odbył się wczoraj. Wieczny odpoczynek…