23 Kwietnia 2023 – III Niedziela Wielkanocna

  • Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Czy Biblia jest dla mnie Księgą Życia? Jakie miejsce w moim domu zajmuje Pismo Święte? Zachęcamy, aby dzisiaj w rodzinie przeczytać fragment Biblii.
  • Dzisiaj o godz. 1600 Msza z udziałem kandydatów do Bierzmowania.
  • W czwartek o godz. 2000 różaniec dla mężczyzn w int. pokoju na  Ukrainie, w Polsce i na świecie.
  • Osoby, które mogłyby ofiarować godzinę adoracji w tym tygodniu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w czwartek (27.04) o godz. 1730.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: Ś.P. Barbara NOWICKA (l. 52) z Woli Prażmowskiej.. Ś. Aleksander WITCZAK (l. 85)  z Nowego Prażmowa. Pogrzeby odbyły się wczoraj. Wieczny odpoczynek …